Stokta var
Adet:

MANTARHANE FULL OTOMASYON PANOSU NO:F1 - CO2 KARBONDİOKSİT + ISI + NEM KONTROL + LAMBA ZAMANLAMA + ÇEKİRDEK ISISI GÖSTERME 

CO2 İLE FANLAR - NEM KONTROL İLE SİSLEME - ZAMAN KONTROL İLE LAMBALAR - ISI KONTROL İLE KLİMA YA DA ISITICI OTOMATİK OLARAK KONTROL EDİLİR. 

AYRICA EKRANDAN ÇEKİRDEK ISISNI DA İZLEYEBİLİRSİNİZ. 

 

OTOMASYON PANOSU ÇALIŞMA ÖZELLİKLERİ:

1) CO2 KONTROL CİHAZI :

300PPM-3000PPM arası ölçüm yapılabilir, 300PPM-1000PPM arasında bir değerde ise fanları açacağı değer ayarlanabilir.

otomatik modda; co2 Karbondioksit değerini ölçer, değer yüksek ise fanlar zamana bagli otomatik calışır. fanların Çalış-dur Zamanını kullanıcı dilediği aralık ile belirleyebilir. Nemlendirme calisirken fanlar çalışmaz. (havaya henüz nifuz etmemiş su zerreciklerini dışarıya atmamak için - tasarruf için)

manuel modda; fanlar isteğe bağlı manuel olarak çalıştırılabilir. zamanlayıcı yine de devrededir. çalış dur zamanını kullanıcı dilediği gibi belirleyebilir. bu çalışma için bir düğmeye basmak yeterlidir. fanlar sürekli devrede kalır. 


2) NEM KONTROL CİHAZI : humidistat - nem kontrol cihazı olcum yapar, ortam nemi eksik ise nemlendirme sistemini otomatik olarak çalıştırır. nemlendirme sistemi ya da hangi nemlendirme makinesi bağlı ise, manuel olarak da çalıştırılabilir. bir düğmeye basmak yeterlidir. nem cihazı sürekli devrede kalır. 


3) LAMBALAR : lambaları haftalık program dahilinde belirlenen zamanlarda açıp kapatabilir. gerçek zaman değeri cihaza girilir (yıl-ay-gün-saat-dakika) ve buna göre birçok şekil ile lambalar çalışmaya ve durmaya programlanabilir. Elektrik gitse de belirlenen saatler hafızada kalır. Zaman kayması olmaz. elektrikler geldiğinde zamanlayıcının üzerindeki saat halen gerçek saati gösterir ve programlar hafızasında kalır.


4) KOMPOST İÇ ISI GÖSTERGESİ: 5 metre sensor ile kompost ic ısısını ölçer ve gösterir. Belirlenen değerin uzerinde ise isteğe bağlı alarm verebilir. panonnun üzerinde kırmızı alarm lambası yanar.

6) SICAKLIK: ortam ısısını gösterir ve belirlenen değerin üzerinde ya da altında ise klimayı ya da ısıtıcıyı çalıştırır. Yaz ve kış modu olarak iki ayar yapılmaktadır. kış modunda ise, belirlenen değerin altında olduğunda ısıtıcıyı çalıştırır. yaz modunda ise, belirlenen değerin üstünde olduğunda klimayı çalıştırır.

opsiyonel özellikler: 
7) UZAKTAN İLETİŞİM GPRS : isteğe bağlı olarak cep telefonuna sıcaklık yükselirse, ya da nem düşerse sms gönderebilen ya da anlık degerleri telefondan takip edilebilen uzaktan erişim cihazı sisteme entegre edilebilmektedir. Bu model sim kart ile calisir.

8) UZAKTAN İLETİŞİM Wİ-Fİ :isteğe bağlı olarak Ortamda wi-fi varsa akıllı telefona indirilen bir aplikasyon ile anlık sıcaklık ve nem degerleri telefondan takip edilebilir. bir cihaz uzaktan çalıştırılıp durdurulabilir.

pano bağlantıları müşteri taleplerine göre; prizli ya da kontaktör girişli olarak uyarlanabilmektedir. 

kumanda devresi 220 V olup, 380 V ile çalışan cihazlar panoya bağlanabilmektedir. (380V - 3 faz bağlantı konusunda uzman personelden destek alınız)

PANO TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 

59x33x26

- Bağlantı şekli: duvar tipi 

- sensor tipi : co2 (pano önü) - nem (uzatmalı prob) - sıcaklık (uzatmalı prob) - kompost iç sıcaklık (5 mt uzatmalı prob)

- elektrik girişi : 220 v - 50 hz

- çıkışlar : fan çıkışı: 220 v-6a  --  nem çıkışı 220 v-16a  --  sıcaklık çıkışı 220 v-16a  --  lamba çıkışı 220 v-10a

- co2 kontrol paneli dokunmatik led ekran - otomatik ya da manuel mod seçeneği- fan zamanlama obsiyonu

- nem üst ve alt değer ayarı led ekran göstergeli

- ortam sıcaklığı üst ve alt değer ayarı led ekran göstergeli

- kompost sıcaklığı üst ve alt değer ayarı led ekran göstergeli

- çalışma sıcaklığı: 1-40c

- çalışma nem aralığı %5-90

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu