Stokta var
Adet:


Manav Balık Et ve Kasap Reyonlarında Buharlama Sistemi

Tezgahtaki ürünlerin daha uzun süre dayanması, firelerin azalması, daha taze ve canlı bir görüntü için nemlendirme çok önemlidir.

Bu sistem hem ürünlerinizin ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlar hem de egzotik görüntüsü ile müşterilerinizin dikkatini çeker.

Canlı ve taze görülen bir tezgah her zaman müşteri üzerinde iyi bir intiba uyandırır. Firmanızın itibarı artar.

malzeme listesi:

14 lt/saat ultrasonik buhar yapıcı makine

-  1 metre esnek boru

-  1 metre paslanmaz boru /  firma ismi yazılmış  (firma isminizi sipariş notları kısmına belirtiniz)

-  2 x 1,5 metre 5 buhar çıkışlı paslanmaz boru /  (30 cm'de 1 buhar çıkışlı)

-  5 adet Paslanmaz Boru bağlantı aparatı 

-  1 adet Paslanmaz TE bağlantı /  (ister ortadan kullanabilirsiniz, isterseniz bir tarafına kör tapa takarak hat başlangıcında L gibi kullanabilirsiniz.. videoya bakınız )

-  2 adet kör tapa


Ürün parametreleri:

Voltaj                             : 220V pano giriş

Ölçüler                          :42x55x120cm

atomizer voltajı            : DC48V 

atomizer Gücü             : 250 W 

fan voltajı                     : 220 V

fan gücü                       : 20 W

atomizer Koruma         : otomatik güç su sıkıntısı ve su sıcaklığı santigrat derece otomatik koruma

Buharlaştırma miktarı  : 14kg/saat

Buharlaştırma çapı       : 0,01-0,05mm

pano özellikleri               : açma kapatma butonu + zamana bağlı çalış butonu + zamanlayıcı + nem kontrol cihazı

buhar çıkış özellikleri   : depo çıkışı 75 mm plastik pvc boru bağlanabilir dirsek. 

buhar iletimi için ilave  : 8 metreye kadar pvc boru ile hat uzatılabilir. pvc boru üzerinde 20 adete kadar 10 mm ile 40 mm arasında delik ile buhar çıkışı sağlanabilir. lütfen buhar iletimi için ilave boru kullanımı ile ilgili uyarıları okuyunuz.

Su deposu özellikleri    : En/Boy/Yükseklik=30*30*57 cm Su ve her türlü sanayi tipi ürününüzü,  uzun süre gün ışığı görmeden saklayabileceğiniz ve böylece haznenin içerisinde bakteri üremesini önleyecek şekilde üretilmiştir. Yüksek yoğunluklu polietilen ham maddeden plastik, iç kısmı ayrıca beyaz kaplıdır. Su deposunun hacmi 50LT'dir. Ancak bu hacmin 40LT'si suyun buharlaştırıldığı alan olarak boş kullanılmaktadır. Su haznesine koyulması gereken maksimum su miktarı 10LT'dir. Cihazı çeşmeye bağlamanız halinde su seviyesi her zaman ideal ve otomatik olarak dolacaktır.        PANO ÜZERİNDEKİ AYARLAR:


        ON-OFF BUTONU: bu butana basıldığında nem kontrol cihazında belirlenen değere getirene kadar, zamanlayıcıda belirlenen püskürt-dur döngüsü ile çalıştırır. belirlenen nem değerine ulaşıldığında makine bekleme konumuna geçer. nem oranı düştüğünde tekrar devreye girer...


        ZAMANA BAĞLI ÇALIŞ BUTONU : bu butona basıldığında nem kontrol cihazı devre dışı bırakılmış olur. nemlendirme makinesi sadece zaman döngüsü ile çalışır.


        FAN HIZ AYARI BUTONU :   Bu buton ile buhar çıkış miktarını ayarlayabilirsiniz.


       ZAMANLAYICI ÖZELLİKLERİ BU CİHAZ İÇİN ÜRETİLMİŞ ÇOK FONKSİYONLU BİR KONTROL CİHAZIDIR.  NEM MAKİNESİNİ ÇALIŞ-DUR DÖNGÜSÜ İLE ÇALIŞTIRIR. UZUN SÜRE SÜREKLİ ÇALIŞMA SONUCUNDAKİ ISINMALARI ÖNLEMEK BÖYLECE CİHAZIN ÖMRÜNÜ UZATMAK VE MAKİNENİN ÇIKIŞINDA OLASI ISLAKLIKLARI ÖNLEMEK İÇİN KULLANILIR. FARKLI ZAMAN SEÇENEKLERİNİ SEÇMEK MÜMKÜNDÜR. BUHAR TANKINDAKİ SU SEVİYESİNİN YETERLİ OLAMAMSI DURUMUNDA  UYARI VERİR VE MAKİNEYİ BEKLEME KONUMUNA ALIR. SU YETERLİ SEVİYEYE ULAŞTIĞINDA MAKİNEYİ OTOMATİK OLARAK ÇALIŞTIRIR. NEM SEVİYESİ İSTENİLEN SEVİYEYE ULAŞTIĞINDA UYARI VERİR VE MAKİNEYİ BEKLEME KONUMUNA ALIR. NEM DEĞERİ İSTEDİĞİNİZ SEVİYENİN ALTINA DÜŞERSE MAKİNEYİ OTOMATİK OLARAK ÇALIŞTIRIR.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu