Stokta var
Adet:

Paket İçeriği:

1 Adet- Sismist Ana Pano No:P13
10 Adet Duvar Klipsi
10 Metre 8mm Boru
10 Adet Ayarlı Sisleme Nozulu 2-6 Bar

1 Adet 1/2 Diş 8mm Hızlı Bağlantı (Aparatı vana bağlantısı için) -  

eğer filtre seçilmişse bu parça yerine *çamaşır makinesi hortumu* verilir

1 Adet Te
2 Adet Hat Sonu Kör Tapa

KOLAY BAĞLANTI - HERKES BAĞLAYABİLİR VE ÇALIŞTIRABİLİR

BASİT KURULUM - SU BAĞLANTILARI : HORTUMLARI KESMEK VE HATLARI OLUŞTURMAK ÇOK KOLAYDIR. HORTUMU KES BASTIR VE TAK MANTIĞI İLE KURULUM  YAPILMAKTADIR. ÇEŞME - MAKİNE VE HATLARIN BAĞLANTILARI İÇİN VİDEOYU İZLEYİNİZ. 

ELEKTRİK BAĞLANTISI : 220 V 50 HZ 20W ÇOK DÜŞÜK ENERJİ İLE ÇALIŞIR. FİŞİ PİRİZE TAKMANIZ YETERLİ...

ÇOK AZ ELEKTRİK VE SU HARCAR, AYLIK ORTALAMA TOPLAM TÜKETİMİ 5-10 TL ARASINDADIR

NOT:

1) SİSTEMİN ÇALIŞMASI İÇİN MİNİMUM 2 BAR MAXİMUM 6 BAR KUVVETLİ SU HATTI OLMALIDIR.

2) ÇEŞME PÜSKÜRTME YAPILACAK OLAN YERİN YANINA ÇEİLMELİDİR.

3) DURMA ZAMANLARINDA DAMLAMANIN AZ OLMASI İÇİN ÇEŞME HATTI PÜSKÜRTME HATTINDAN DAHA AŞAĞIDA OLMALIDIR.


HER ÇEŞİT SPREYLEME SULAMA İHTİYAÇLARINDA

MANAV TEZGAHLARINDA SULAMA

BALIK TEZGAHLARINDA SULAMA

LAVAŞ NEMLENDİRME

PELET SULAMA

PELET SPREYLEME
TOZ BASTIRMA İŞİ İÇİN ÜRÜN SEÇİMİ NASIL YAPILMALIDIR?

Toz bastırma sistemleri ile alakalı olarak farklı ürünler kullanılabilmektedir. Aslında bu ürünlerin yararlılıkları bakımından pek de bir farkları yoktur. Yani hepsi tozu bastırabilir. Ürün seçimini yaparken, alan büyüklüğü ve ıslanma olmasının istenip istenmediği önemlidir. Alan büyüklüğü kullanılacak püskürtücü uç sayısı ile ilgilidir. püskürtücü uç sayısı da, ürün tipi seçimi ve maliyet unsurlarını etkilemektedir. Dolayısı ile bu kriterleri göz önünde bulundurarak düşük basınçlı bir sistem ile toz bastırmayı da düşünebilirsiniz, orta ya da yüksek basınçlı bir sistemle de. Bu seçimi en iyi şekilde yapmanız için şu aşağıdaki ürün farklarını değerlendirmeniz yeterli olacaktır:

·         Düşük basınçlı sistemler çeşme basıncı ile çalışabilir, püskürtücü ucun 15 adede kadar kullanılacağı alanlar için idealdir. Islaklık yapma durumu yüksektir. Dolayısı ile çamurlanma olabilir, bu ürünü seçerken bu olasılıklar göz önünde bulundurulmalıdır.

·         Orta basınçlı sistemde bir ana makineye max 30 püskürtücü uç takılabilmektedir. Bu da bu sistemin büyük alanlarda kullanılamaması anlamına gelmektedir. Sistem sisleme şeklinde püskürtme yaptığından ıslaklık azdır. Dolayısı ile çamurlanma olmayacaktır. Küçük ve orta büyüklükteki ve ıslaklık istenmeyen alanlar için idealdir.

·         Yüksek basınçlı sistem de küçük, orta ve büyük hacimli alanlar için kullanılabilmektedir. Sistem sisleme şeklinde püskürtme yaptığından ıslaklık azdır. Büyük hacimli alanlar için bu alternatiften başka seçenek yoktur. Dolayısı ile seçiminizi yaparken nasıl bir alana uygulanacağı kaç adet püskürtücü uç kullanılacağı çok önemlidir.

·         Bir püskürtücü ucun ileri doğru püskürme mesafesi yaklaşık 1-2m genişliği de 0,5-1m şeklindedir. Genellikle püskürtücü uçların hat üzerindeki mesafeleri  1 – 1,5 m de 1 adet düşünülür. Buna göre toplam uç sayısı belirlenerek hangi sistemin kullanılacağına karar verilir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu