Stokta var
Adet:

Ultrasonik Nemlendirme Nozulu Ve Adaptörü 5Lt/Saat

Atomizer voltajı: DC48V 

Atomizer Gücü: 250 W 


Atomizer Koruma: otomatik güç su sıkıntısı ve su sıcaklığı 50 santigrat derece otomatik koruma

Buharlaştırma miktarı: 5 kg/saat

Buharlaştırma çapı: 0,01-0,05mm


Atomizer En X Boy X Yükseklik: 27,6cm X 8,2cm X 5cm

Adaptör En X Boy X Yükseklik: 21,6cm X 11,5cm X 5cm

Atomizer Ve Adaptör Toplam Ağırlık: 2,2KGSıvı seviyesi uyarıları:

1.   nebülizör üzerinde kendine ait sıvı seviye flatörü bulunmaktadır. Sıvı yeterli seviyede değilse atomizer devreye girmez.

2.    Sıvının seviyesinin fazla yüksek olması da atomizerin verimli buharlaştırmasını olumsuz etkiler. Bu nedenle hazne içerisinde şamandıra seviyesi teknik ekimizce en doğru seviyede çeşme suyunu kesecek şekilde ayarlanmıştır. Gerekmediği taktirde bu su giriş seviye şamandırası ayarlarını değiştirmeyiniz.

 

Dikkat gerektiren konular:

1. Atomizasyon saf su veya musluk suyu ile çalışabilir. Musluk suyu kullanıldığında sudaki kireç cihazın işleyici aksamına kısa sürede hasar verebilir. Sudaki kireç nedeni ile oluşan hasarlar garanti kapsamına girmez.

2. Güç kaynağı, elektrik küçük ölçüde elektrik dalgalanmalarında ürünlerin normal olarak kullanılabilmesini sağlayan ve ürüne zarar vermesini engelleyebilen bir güç polarite koruma hattı ile donatılmıştır. Buna rağmen elektrik dalgalanmaları cihazın arızalanmalarına neden olabilir.

4. Makinenin açılması çok büyük olduğunda hattın hasar görmesini önlemek için bir zaman gecikmesi devresi kurulmuştur.

5. Buharlaşmayı sağlayan hazne içindeki ana ürünümüz blok şeklinde tasarlanmıştır. Atomize su buharlaştıran birçok başlık bu blok üzerinde bir aradadır. Bu başlıkların her birinin elektrik hattı bağımsız olarak tasarlanmıştır ve aşırı akım koruma devresine sahiptir. Böylece, bir başlıkta oluşabilecek arızadan dolayı tüm hattın hasar görmesi ve aynı zamanda güç kaynağının hasar görmesini önleyecek ve diğer sprinklerin normal çalışmasını etkilemeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

6. Buharlaşma esnasında cihazda aşırı ısınma olabilmektedir. tüm makinenin akımı voltaj ve sıcaklıktan daha az etkilenir. Her nozulun akımı elektronik olarak otomatik olarak ayarlandığından, akım sıcaklık artışı ile azalacaktır. Bu şekilde güç kaynağı ısıtmasının kısır döngüsünden ve nebülizöre zarar verecek olan akımın artmasından kaçınacaktır. Cihazı koyacağınız su kabındaki suyun miktarı, cihazın sıcaklığının artmasınının engellenmesi konusunda önemlidir. Sığ bir suda, veya dar bir kapta çalıştırılır ise, su fazla ısınacaktır(28°C) su cihazı soğutmaya yetmeyecektir ve cihaz arızalanabilir.

7. Bu ürün asidik ve alkali su kalitesi ile çalışabilir. Yüksek korozyon direnci ve yüksek mekanik mukavemet ile paslanmaz çelik dış gövdeye sahiptir.

8. Atomizer çalışırken cihaza dokunmayınız, suya çıplak el ile temas etmeyiniz.

9. Ana güç kaynağını, kontrol panosunu ve diğer elektrikli aksamı su ile temas ettirmeyiniz.

 

Elektrik akımı ile çalışan bir cihaz olmasına rağmen elektrik çarpmaları yaratması hariç tutulamaz. Bu sebeple müteakip güvenlik uyarılarına bağlı kalın:

 

• Elektrikli cihazlara asla ıslak ya da nemli eller ve ayaklar ile dokunmayın. • Fişe ıslak eller ile dokunmayın.

• Kullanılan elektrik prizinin, gerekli durumlarda fişin çekilmesi için, daima kolay erişilir olduğundan emin olun.

• Fiş prizden çekilmek istenirse, doğrudan fişten tutun. Hasar görebileceği için asla kabloyu çekiştirmeyin.

• Cihazın elektrik bağlantısını tamamen kesmek için, ana sigortanızı kapatın ya da fişi akım prizinden çekin.

• Cihazın arızalandığı durumlarda, tamir etmeye çalışmayın. Cihazı kapatın, fişini çekin ve Teknik Servis’e başvurun.

• Fiş veya elektrik kablosu hasarlarına, her türlü riskin önüne geçmek için yalnızca yetkin ve ehliyetli personel müdahale etmelidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu