Stokta var
Adet:

Ultrasonik Nemlendirme Nozulu Ve Adaptörü 7Lt/Saat

Atomizer voltajı: DC48V 

Atomizer Gücü: 250 W 


Atomizer Koruma: otomatik güç su sıkıntısı ve su sıcaklığı 50 santigrat derece otomatik koruma

Buharlaştırma miktarı: 7 kg/saat

Buharlaştırma çapı: 0,01-0,05mm


Atomizer En X Boy X Yükseklik:32,4cm X 8,2cm X 5cm

Adaptör En X Boy X Yükseklik: 21,6cm X 11,5cm X 3cm

Atomizer Ve Adaptör Toplam Ağırlık: 2,4KG


Sıvı seviyesi uyarıları:

1. Nebülizatör üzerinde kendine ait sıvı seviye flatörü bulunmaktadır. Sıvı yeterli seviyede değilse atomizer devreye girmez.
2. Sıvının seviyesinin fazla yüksek olması da atomizerin verimli buharlaştırmasını olumsuz etkiler. Bu nedenle hazne içerisinde şamandıra seviyesi teknik ekimizce en doğru seviyede çeşme suyunu kesecek şekilde ayarlanmıştır. Gerekmediği taktirde bu su giriş seviye şamandırası ayarlarını değiştirmeyiniz.

 

Dikkat gerektiren konular:

1. Atomizasyon saf su veya musluk suyu ile çalışabilir. Musluk suyu kullanıldığında sudaki kireç cihazın işleyici aksamına kısa sürede hasar verebilir. Sudaki kireç nedeni ile oluşan hasarlar garanti kapsamına girmez.

2. Adaptör, elektrik akımındaki küçük ölçüde elektrik dalgalanmalarında ürünlerin normal olarak kullanılabilmesini sağlayan ve ürüne zarar vermesini engelleyebilen bir güç polarite koruma hattı ile donatılmıştır. Buna rağmen elektrik dalgalanmaları cihazın arızalanmalarına neden olabilir.

5. Buharlaşmayı sağlayan hazne içindeki ana ürünümüz blok şeklinde tasarlanmıştır. Atomize su buharlaştıran birçok başlık bu blok üzerinde bir aradadır. Bu başlıkların her birinin elektrik hattı bağımsız olarak tasarlanmıştır ve aşırı akım koruma devresine sahiptir. Böylece, bir başlıkta oluşabilecek arızadan dolayı tüm hattın hasar görmesi ve aynı zamanda güç kaynağının hasar görmesini önleyecek ve diğer sprinklerin normal çalışmasını etkilemeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

6. Buharlaşma esnasında geçen elektrik akımı sebebiyle cihazda ısınma olabilmektedir. Cihazı koyacağınız su kabındaki suyun miktarı, cihazın sıcaklığının artmasının engellenmesi konusunda önemlidir. Sığ bir suda, veya dar bir kapta çalıştırılır ise, su fazla ısınacaktır (ort. 28°C) su cihazı soğutmaya yetmeyecektir ve cihaz arızalanabilir.

7. Isınma sorunları yaşamamak ve cihazın uzun ömürlü kullanılabilmesi için “bekle, dur” periyotları ile çalıştırınız. Örneğin kesintisiz bir saat çalışmasındansa, “30 dk çalış 5dk dur” gibi bir periyot cihazın soğumasına fırsat verecektir.

8. Atomizer çalışırken cihaza dokunmayınız, suya çıplak el ile temas etmeyiniz.

9. Ana güç kaynağını, kontrol panosunu ve diğer elektrikli aksamı su ile temas ettirmeyiniz.

 

 

• Elektrikli cihazlara asla ıslak ya da nemli eller ve ayaklar ile dokunmayın.

• Fişe ıslak eller ile dokunmayın.

• Kullanılan elektrik prizinin, gerekli durumlarda fişin çekilmesi için, daima kolay erişilir olduğundan emin olun.

• Fiş prizden çekilmek istenirse, doğrudan fişten tutun. Hasar görebileceği için asla kabloyu çekiştirmeyin.

• Cihazın elektrik bağlantısını tamamen kesmek için, ana sigortanızı kapatın ya da fişi akım prizinden çekin.

• Cihazın arızalandığı durumlarda, tamir etmeye çalışmayın. Cihazı kapatın, fişini çekin ve teknik servise başvurun.

• Fiş veya elektrik kablosu hasarlarına, her türlü riskin önüne geçmek için yalnızca yetkin ve ehliyetli personel müdahale etmelidir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü           İyi
Doğrulama Kodu